TOBB 150 Bin Lira Nefes Kredisi

TOBB 150 Bin Lira Nefes Kredisi

TOBB 150 Bin Lira Nefes Kredisi

Müjde! TOBB tarafından verilecek olan yeni kredi projesi bildiğiniz üzere 50 bin liraya kadardı. Fakat yeni alınan kararla birlikte artık TOBB kredilerinin büyük bir çoğunluğu 150 bin liralık nefes kredisi olarak geçecek. Bununla birlikte 50 bin liralık kredi 3 kat arttırılarak 150 bin liraya kadar çıkmış oldu. Nefes kredisinden bundan böyle yararlanmak istiyorsanız yeni fiyatıyla yararlanacaksınız. Yani 150 bin liralık nefes kredisi kampanyasından yararlanmış olacaksınız. Antalya Ticaret Borsası ATB Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Ali Çandır konu ile ilgili olarak şu sözleri söyledi; ‘’TOBB Nefes Kredisi kampanyası bugüne kadar 8.5 milyon liralık kullanıma ulaşmış oldu. Bu 8.5 milyon liralık fon ile üyelerin sorunları giderildi.’’ Dedi.

Aynı şekilde Antalya Ticaret Borsası bu konuyla ilgili olarak küçük üyelerimiz için yani düşük fiyatlı finansman arayan üyelerimiz için düşük faiz oranlarıyla destek sağlayacaklarını dile getirdi. Bu imkanla birlikte küçük veya orta düzeyde olan KOBİ’ler artık ucuz fiyata finansman bulabilecek. KOBİ’lerde yeni finansman dönemi başlıyor. Bu krediye başvurmak istiyorsanız Denizbank ile veya Ziraat Bankası ile görüşmeniz gerekmektedir. Bu dediğimiz 2 bankadan birine gittiğiniz zaman aylık olarak %0,825 yıllık olarak %9,9 oranlı 12 ay vadeli bir kredi alabileceksiniz. Yani bahsettiğimiz kredi nefes kredisidir. Aynı şekilde bu kredi için bankalara her hangi bir ek masraf yapmanıza gerek yoktur.

Yapılan bu projenin yakın zamanda diğer illerde de aynı şekilde uygulanması isteniliyor. Ankara, İstanbul, İzmir veya Bursa gibi illerde yakın zamanda aktif olabilir. Bu proje küçük işletmecilerin desteklenmesi ve dar zamanlarında nefes almalarını sağlayabilecek olan bir projedir. Uygun faiz oranları sayesinde küçük ve orta işletmeciler avantajlı krediye sahip olmuş olacak. Bu krediyle beraber iş yerinize yeni bir araç alabilirsiniz. Veyahut iş yerinizi yenileyebilirsiniz. Yeni iş yerinizdeki makinelerin bakımını yaptırabilirsiniz, makinelerinizi yenileyebilirsiniz. Bu gibi imkanlar sağlanmış oluyor. Daha dikkatli ve düzgün bir şekilde kullanırsanız kredi tam işinize yarayacaktır. İlerleyen günlerde kredi hakkında daha fazla detaylı bilgi paylaşılacaktır.

Bir önceki yazımız olan KOSGEB Kredisini En Hızlı Veren Banka başlıklı makalemizde en hızlı kosgeb kredisi, kosgeb ve kosgeb kredisi hakkında bilgiler verilmektedir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.