Hangi Bankalar Telefon Kredisi Veriyor?

Hangi Bankalar Telefon Kredisi Veriyor?

Hangi Bankalar Veriyor?

Günümüzde bankalar yeni müşteriler kazanabilmek amacı ile her türlü ihtiyaç durumunda kredi kampanyaları vermeye başlamıştır. Bununla birlikte yeni müşteriler bulmakta ve kendi bünyesinde her gecen gün büyümektedirler. Bankalar yeni Müşteriler bulabilmek adına özellikle telefon almak isteyenlere de kredi vermektedir. Eskiden kredi kartı ile taksitli şekilde telefon alabilen müşteriler artık BDDK’nın düzenlemeleri sonucunda bireysel kredi kartları ile telefon alamamaktadır. Bu durumdan faydalanmak isteyen bazı bankalar ise telefon kredisi vermektedir. Birçok kişinin hangi bankalar telefon kredisi veriyor şeklinde araştırmalarının olduğu düşünülürse bankaların bu durumu değerlendirmesi de son derece kazançlı olacaktır.

Günümüzde telefon kredisi veren 3 bulunmaktadır. Bu bankalar şu şekildedir:

Deniz Bank

Deniz bank telefona kredi veren bankalar arasındadır. medyamarkt şirketi ile anlaşarak telefon almak isteyenlere kampanyalar düzenlemiştir. Medyamarkt’tan beğeneceğiniz telefonu Denizbank ayrıcalığı ile kredi kullanarak alabileceksiniz.

Deniz bank kredi ile telefon alabilme şartları:

Her kredi de olduğu gibi kredi notunuzun yüksek olması gerekmektedir.

Deniz bank müşterisi olmalısınız. Değilseniz alışveriş öncesinde herhangi bir yol ile deniz bank müşterisi olmanız gerekecektir.

Beğendiğiniz telefonu medyamarkt tan alırken deniz bank müşterisi olduğunuzu ve telefonu kredi ile almak istediğinizi beyan etmelisiniz.

Medyamarkt sizin adınıza Deniz Banka kredi başvurusunda bulunacak ve krediniz onaylanması durumunda telefonu alabileceksiniz. Vade durumunu banka ile planlayacaksınız.48 aya kadar vade imkânı da bulunmaktadır.

İNG Bank

İNG Bank teknosa ile anlaşarak taksitli telefon almak isteyenlere imkânlar sunmaktadır. Hangi bankalar telefon için kredi veriyor sorusunu merak edenlerin incelemesi gereken bir bankadır. Banka, telefon almak isteyen müşterilerine alışveriş öncesinde kredi çıkartmaktadır. Sizlerde bu krediyi kullanarak teknosa mağazasından telefonunuzu peşin olarak almaktasınız. Daha sonra 48 ay vade ile telefon borcunuzu İNG Bank’a ödeyebilirsiniz.

 

Odea Bank

Vatan Bilgisayar ile anlaşan Odea Bank sadece telefon için değil bilgisayar ve diğer elektronik aletler için de kredi kullanma imkânı sağlamaktadır. Alışveriş öncesinde Odea Bank’a başvurarak belirteceğiniz limitte kredi çıkartarak Vatan Bilgisayardan istediğiniz ürünü alabilirsiniz. Daha sonra da vade planını bankanın müşteri temsilcisi ile planlayabilir kolay ödeme koşulları ile kredinizi ödeyebilirsiniz.


Bir önceki yazımız olan En Düşük Faiz İle İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar başlıklı makalemizde en düşük faiz, düşük faizli ve hakkında bilgiler verilmektedir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.