Finansbank Güncel Kiralık Kasa Fiyatları

Finansbank Güncel Kiralık Kasa Fiyatları

Finansbank Güncel Kiralık Kasa Fiyatları

Bankaların müşterilerine sunduğu avantajların başında kasa kiralama hizmeti gelmektedir. Kasa kiralama işlemi ile sizde evinizde veya iş yerinizde bulundurmak istemediğiniz eşya belgelerinizi rahatlıkla bankaların kasasında saklayabilirsiniz. Bu hizmetleri hemen hemen bütün bankalar vermektedir. Bankalar arası kasa boyutları ve yıllık ücret farkları bulunmaktadır. Bu yazımızda sizlere Finansbank kasa fiyatları hakkında müşterilerin merak ettiği detayları açıklayacağız.

Özellikle son zamanlarda giderek artan talepleri karşılamak adına bankaların sunduğu ayrıcalıkların başında gelen Finansbank güncel kasa fiyatlarına sitemizden ulaşabilirsiniz. Bankaların sunduğu kasalarının boyutlarının değişkinlik göstermesinden sonra fiyatlar arasında da değişkenlikler yaşanmaktadır. Bu yüzden küçük, orta ve büyük kasa fiyatlarının hepsi hakkında sizlere bilgiler verelim.

Bankaların müşterilerine sunduğu kasa fiyatları arasında farklılıkların gösterilmesinden sonra Finansbank kasa fiyatlarının en küçük olan fiyatının sadece 220 TL olduğunu açıklamak istiyorum. Özellikle küçük kasa kiralayacak olan müşterilerin aynı zamanda bir yıllık kira bedeli olan 220 TL’yi bir kez de depozito olacaktır. 220 TL depozito vererek sizlerde Finansbank’tan kasa kiralama fırsatını bulmuş olacaksınız. Ancak bu verdiğiniz depozitonun geri çıkmanız durumunda sizlere geri verileceğini açıklamak istiyoruz. Finansbank’ta küçük kasanın yıllık fiyatı ise 330 TL’dir.

Finansbank’tan orta boyutlarda kasa kiralayacak olan müşterilerin ise ödemesi gereken tutar 275 olarak açıklanmıştır. 275 TL Depozito verecek olan müşterilerin  orta boy kasa için ödeyeceği tutarın yıllık 385 TL olduğunu belirtmek isteriz.

Kasa ücreti olarak ise büyük kasalarda banka müşterilerinden yıllık olarak 495 TL talep etmektedir. Yıllık olarak alınan bu kasa tipinin depozito ücretinin ise 330 TL olduğunu belirtmek isteriz. İşte son zamanlarda Finansbank kasa fiyatlarını merak eden okuyucularımız için aklınıza takılan soruların cevapları.

Bir önceki yazımız olan Hangi Bankalar Online Kredi Başvurusunu Kabul Etmektedir? başlıklı makalemizde internetten kredi veren banka, online kredi ve online kredi başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.