En Uzun Vadeli İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar

En Uzun Vadeli İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar

En Uzun Vadeli İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar

İhtiyaç kredisi çekecek olan müşterilerin en çok merak ettiği konuların başında gelen vade oranları gelmektedir. Burada sizlere En uzun vadeli ihtiyaç kredisi veren bankalar hakkında merak ettiğiniz bilgileri açıklayacağız.

İş Bankasının müşterilerine sunduğu 60 ay vade ile ihtiyaç kredisi son zamanların en çok merak edilen konularının başında gelmektedir. Özellikle konut kredisi vade oranlarının 120 ay civarında olduğunu düşündüğümüz zaman ihtiyaç kredisinde bankaların en fazla 48 aya kadar vade yaptığı günümüzde İş bankası müşterilerine özel olarak bu vade oranını 12 ay daha uzatarak ihtiyaç kredisi çekecek olan müşterilerine 60 aya kadar uzayan vadeler sunmaktadır.

İhtiyaç kredisi faiz oranlarında diğer bankalar göre biraz yüksek faiz oranları ile dikkat çeken İş Bankasının sunduğu bu oranlardan haberdar olmak sitenin güncel oranları yakından takip etmeniz gerekecektir. 60 aya varan vade imkânı ile müşterilerine kredi imkânı veren İş Bankasının en yüksek vadeye oranla ek olarak 150 TL’lik bir dosya masrafı aldığında sizlere açıklamak istiyorum.

En uzun vadeli ihtiyaç kredisi veren bankalar arasında gelen diğer bankaların ise müşterilerine sunduğu 36 ay vade oranı geçtiğimiz günlerde alınan karardan sonra 48 aya kadar yükseldi. Özellikle bu konuda kredi çekmek istediğiniz bankadan en fazla 48 aya kadar vade yaptırma fırsatınız bulunmaktadır. Ancak maaş müşterisi olduğunuz bankadan çekeceğiniz tutarın miktarına göre değişkenlik göstermesinden sonra bankalar müşterilerine vade oranında farklı oranlar ile hizmet vermektedir. İşte sizlerin en çok merak ettiği konuların başında gelen En uzun vadeli ihtiyaç kredisi veren bankalar hakkında önemli detaylar.

Bir önceki yazımız olan Polise En Uygun Kredi Veren Bankalar başlıklı makalemizde polis kredisi, polise en uygun kredi veren banka ve polise kredi hakkında bilgiler verilmektedir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.