En Düşük Faiz İle İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar

En Düşük Faiz İle İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar

İle İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar

Bankalar son zamanlarda müşterilerinin sayısını artırmak adına değişik kampanyalar sunmaktadır. Kampanyaların amacı diğer bankaların müşterilerin kendi bankalarına çekmek isteğidir. Bu durumda da müşteriler birbirinden değişik kampanyaları kulamla imkânına kavuşmaktadır. Özellikle alanında oldukça düşük faiz oranları sunan bankalar müşterilerine uygun vade seçenekleri de sunmaktadır. Birçok müşterinin merak ettiği en düşük faiz ile şu şekildedir:

Fibabank:

Fiibababnk yıldız kredi kampanyaları artık birçok müşterinin kullandığı kredi olma durumuna gelmiştir. Özellikle Fibabank köklü bankalarla rekabet edebilme adına ihtiyaç kredilerini oldukça düşük faiz imkânları ile vermekte ve vade seçeneklerini 48 aya kadar çıkartabilmektedir. Fibabank 10.000 TL ye kadar olan ihtiyaç kredi çekme taleplerine uygulamış olduğu faiz oranı ise %1.23 şeklinde olmaktadır.

Ziraat Bankası

Ziraat Bankası birçok konuda olduğu gibi ihtiyaç kredisinde de en düşük faiz oranı ile ihtiyaç kredi veren bankalar içerisine girmektedir.9.000 TLlik ihtiyaç kredilerine 36 ay vade imkânı sağlamakta ve uyguladığı faiz oranı %1.08 ile %1.23 arasında değişmektedir. Ziraat Bankası ayrıca ihtiyaç kredisi çekmek isteyenlere hayat sigortası yaptırma zorunluluğu getirmektedir.

Türkiye İş Bankası

İş bankası 15.000 TL ye kadar olan ihtiyaç kredilerine 24 ay vade imkânı sağlamaktadır. Herhangi bir dosya masrafı istemeyen banka faiz oranını %1.25 şeklinde belirlemektedir. Eğer çekilen krediyi vadesinden ödemeniz durumunda faiz oranında indirim de yapmaktadır.

TEB

TEB en uygun faiz oranı ile ihtiyaç kredisi veren bankalar arsında kendin, i göstermiştir.12.000 TL ye kadar olan ihtiyaç kredilerine 36 ay vade imkânı sağlamaktadır.90 TL civarında dosya masrafı olsa da faiz oranı %1.07 şeklinde olmaktadır.

Finans bank:

Finans bank 15.000 TL ye kadar olan ihtiyaç kredilerine 24 ay vade imkânı sağlamaktadır. Banka herhangi bir dosya masrafı istememektedir. Ayrıca bankanın uyguladığı faiz oranı %1.23 şeklinde olmaktadır.

En uygun faiz oranı ile ihtiyaç kredisi veren banka hangisidir şeklinde araştırma yaparken bankaların uygulamış oldukları faiz oranlarının yanı sıra isteyecekleri diğer etmenlerde önemlidir. Mesela bankaların birçoğu dosya masrafı alarak faiz oranlarını düşük göstermektedir. Birçok banka dosya masrafı almamakta ve faiz oranları ortalama seviyede olmaktadır.


Bir önceki yazımız olan Evlilik Kredisinden Nasıl Faydalanabilirim? başlıklı makalemizde evlilik kredisi, evlilik kredisi başvuru ve evlilik kredisi nasıl alınır hakkında bilgiler verilmektedir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.