Emeklilere Faizsiz Kredi Veren Bankalar 2017

Emeklilere Faizsiz Kredi Veren Bankalar 2017

Emeklilere Faizsiz Kredi Veren Bankalar 2017

Emeklilere kredi veren birçok banka 2017 yılı itibari ile yeni kampanyalar düzenlemişlerdir. Akbank, Ziraat Bankası, Vakıf Bank ve Halk Bankası gibi birçok banka emeklilere faizsiz kredi verme adına yeni yılda yeni kampanyalar düzenlemeye başlamışlardır. Özel bankalar emeklileri kendi bünyelerine çekebilmek adına değişik kampanyalar düzenlemektedir. Emeklilerin maaşlarını kendi bankalarına getirmeleri şartı ile 10.000 TL ye kadar faizsiz kredi vermektedirler. Ayrıca 2017 yılında emeklilere faizsiz kredi veren bankalar emeklilere maaşlarını kendi bankalarına getirmeleri karşılığında altın promosyonları da sunmaktadır.2017 de emeklilere faizsiz kredi veren bankalar şu şekildedir: [toc]

Garanti Bankası:

Garanti Bankası emeklilere maaşlarının 3 katına kadar faizsiz kredi veren bankalar arasında bulunmaktadır. Maaşlarını Garanti Bankasına taşımak şartı ile 5000 TL ye kadar kredi imkânı sunmaktadır. Üstelik maaşını Garanti Bankasına taşımaları dolayısı ile de 2 adet çeyrek altın promosyonu sunmaktadır. Verilen kredi 18 ay vadeli şekilde ödenebilmektedir.

Şeker Bank:

Banka emeklilere 2.500 TL ye kadar ihtiyaç kredisi sunmaktadır. Ayrıca banka maaşını Şeker Banka getiren müşterilerine 2 adet çeyrek altın vermektedir.24 ay vadeli şekilde çekilen krediyi ödeme imkânı da sunulmaktadır.

Deniz Bank:

Deniz Bank 2017 emeklilere faizsi kredi veren bankalar arasında maaşını taşıyan emeklilere 300 TL hoş geldin hediyesi veren banka olarak oldukça dikkat çekmektedir.3 yıl boyunca maaşını Deniz Banktan alma garantisinde bulunan emeklilere 300 TL şeklinde promosyon sunmaktadır. Banka ayrıca 4000 TL ye kadar ihtiyaç kredisi de vermektedir. Herhangi bir faiz ya da dosya masrafı olmaksızın emekliler 4000 TL ye kadar ihtiyaç kredisi kullanabilirler ve 24 ay vadeli şekilde ödeyebilirler.

İNG Bank

İNG Bank emeklilere faizsiz kredi veren avantajlı bankalardandır. Emeklilere ister maaşlarını taşısınlar isterlerse taşımasınlar 10.000TL ye kadar kredi imkânı sunmaktadır. Herhangi bir dosya masrafı da bulunmamaktadır. Eğer ki emekliler maaşlarını taşırlarsa da 3 çeyrek altın promosyonu kazanabilecekler. Kazanılan promosyonlar emeklilerin banka hesabına gr cinsinden yatırılacaktır.

Emeklilere faizsiz kredi veren bankalar 2017 yılında oldukça çoğalmıştır. Faiz oranlarının ülke genelinde azalması ile de faizsiz kredi kullanımı günden güne artmıştır. Bu gelişmelerle de emekliler faizsiz şekilde kolay ödeme koşulları ile kredi çekebilmektedirler.

Bir önceki yazımız olan Arıcılık Kredisi Veren Bankalar ve KOSGEB Arıcılık Hibe Kredisi başlıklı makalemizde arıcılık hibe kredi, arıcılık kredisi ve arıcılık kredisi veren bankalar hakkında bilgiler verilmektedir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.