48 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi Hesaplaması 2017

48 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi Hesaplaması 2017

48 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi Hesaplaması 2017

İnsanların en çok tercih ettiği kredi türlerinden bir tanesi olan ihtiyaç veya diğer adıyla tüketici kredisi eğitim, evlilik, beyaz eşya, mobilya gibi şeyler için çekilmek isteniyor. Nakit isteğinizi ve sorununuzu en hızlı şekilde giderebilecek olan ihtiyaç kredileri hakkında bugün sizlere farklı bir konu hakkında bilgi vereceğiz. Yani 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi hesaplaması yapacağız. Gelin hep birlikte hesaplamaları ve nasıl çekebileceğinizi öğrenelim.

İhtiyaç kredisi almadan önce ilk önce bu krediyi hangi amaçla alacağınıza bakılır ve buna iyi bir şekilde karar vermeniz gerekir. Neden aldığımızı belirlediysek daha sonra hemen bankalara kredi başvurusunda bulunacağız. Bankaya gittiğinizde krediyi hangi amaçla kullanacağınıza, neler yapacağınıza vs. bahsedebilirsiniz. Kredi türünü belirledikten sonra kredi başvurunuzu yapacaksınız ve onay bekleyeceksiniz. Diğer kredi türleri hakkında da iyi bir şekilde bilgi edinin. Her kredi türünün kendine göre karı ve avantajı bulunmaktadır. Bütün bunların hepsini yaptıktan sonra ihtiyaç kredinizin hesaplamasını yapmanız gerekiyor.

Yapı kredi bankası ihtiyaç kredisi hesaplama konusunda mesela sizlere yardımcı olalım. Yapı kredi bankasının sunmuş olduğu ihtiyaç kredisi için kredi türünü yazıyorsunuz, TC kimlik numaranızı yazıyorsunuz ve aylık gelirinizi yazıp 4411’e mesajınızı akıllı telefonlarınızdan gönderiyorsunuz. Örnek vermek gerekirse; ‘’Bireysel 12345678901 5000’’ yazıp 4411’e mesaj gönder. Sadece SMS ile kredi başvurusu alınmıyor. Aynı zamanda Yapı Kredi’nin en yakın banka şubesine de gidebilirsiniz. Veya konuyla ilgili detaylı bilgi almak isterseniz 444 0 444 nolu telefon numarasını arayabilirsiniz.

Vakıfbank ihtiyaç kredisi hesaplaması içinde yine aynı şekilde kredi türü, tc kimlik numarası, aylık geliri yazıp 5724’e gönderiyorsunuz. Örnek verelim; ‘’KREDI, 12345678901, 3500’’.

Aynı şekilde başka bankalara da başvurabilirsiniz. Kredi için başvuruyu istediğiniz bankaya istediğiniz kadar yapabilirsiniz fakat her başvurunuzda kredi notunuzun etkilendiğini lütfen unutmayalım. Aynı zamanda başka bankalara yaptığınız başvurular başvuru yaptığınız bankanın ekranında görünüyor. Bunları unutmayarak o şekilde başvuru yapınız. Maaş aldığınız bankaya gitmek en iyi tercih olabilir. Zira maaş aldığınız bankalar hızlı bir şekilde size ihtiyaç kredisi verebilmekte. Diğer bankalar ya maaşınızı kendi bankanıza taşımanızı isteyecektir ya da kredi vermek istemeyecektir.

Bir önceki yazımız olan Teknosa ING Bank Teknokredi Başvuru ve Hesaplama başlıklı makalemizde teknosa ıng bank, teknosa ıng bank tekno kredi ve teknosa kredi ile telefon alma hakkında bilgiler verilmektedir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. ali ahmet dedi ki:

    acil kredi için hemen basvur

  2. muratohan dedi ki:

    Acilen kredi almaya ihtiyacın var mı? % 3 krediyi sunuyoruz, şimdi whatsapp’ta bize ulaşın.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.